Troszkę o sobie...

...wypada kilka słów napisać. Przez grzeczność też, ale gdyby same fotografie nie podołały...
  Mam na imię Jacek. Wykształcenie mam. Po części fotograficzne, a po drugiej części poligraficzne.
Na codzień zajmuję się wielkoformatowym drukiem cyfrowym. Plotery, większe drukarki, itp...
Troszkę taki ze mnie człowiek od kolorów, acz bardziej praktyk niż teoretyk

  Do szkół chadzałem bez specjalnych osiągnięć, choć wytrwale bo matka kazała. W końcu się z tym pogodziłem dzięki czemu zaczęła się moja przygoda z fotografią i drukiem. Trafiło się do Liceum Poligraficznego. Warszawskie Stawki na Muranowie, a tam... fotografia. Taka bardziej techniczna, ale obiektyw mimo iż wielki i ciężki, to jednak obiektyw. W ramach matrycy - roletowa kaseta na kliszę, ale co tam. Potem koleje losu różne, ale fotografia towarzyszyła mi (z krótkimi przerwami) niemal zawsze. Obecnie mogę sobie pozwolić na częstsze spacery z aparatem po tej bliższej i tej dalszej okolicy. To czynię i czerpię z tego dużo radości. Zapraszam do galerii którą postaram się aktualizować najczęściej jak to możliwe jest, ku obopólnej Państwa i mojej radości. Jacek.

... i okolicznościach powstawania moich zdjęć.

A bywają one chwilami... zaskakujące.
Fotografia okołoprzyrodnicza to wczesne (niekiedy bardzo późne) wyjście z domu w nadziei na sprzyjające warunki, a w efekcie udane zdjęcie. To również dobre buty, solidne szelki że o innych elementach garderoby nie wspomnę.

Na stronie zamieściłem troszkę zdjęc mojego autorstwa, w większości pokazujących piękno otaczającej przyrody.
Jeśli poczujecie Państwo niedosyt, zapraszam na stronę
www.fotoprzyroda.pl na której czeka wiele pięknych fotografii przyrodnichych autorstwa moich koleżanek i kolegów, prawdziwych pasjonatów fotografii przyrodniczej.

Zapraszam.

Reklamy:

Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!